Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Bussbygg loose superstructure z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Bussbygg loose superstructure zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz loose superstructure.
Zobrazujem: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledkov hľadania v "Bussbygg transport"
 • Bussbygg, 2001, Boxy

  BussbyggObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Vhodné pre nasledovné stroje: har varit mont på scania 164 4 7.hb , Transportné rozmery (DxŠxV): 7 45-2 60-3 20

  Boxy
  2001
  Švédsko, lammhult

  Ponúknite cenu
 • Bussbygg SCWERINGER SF24/13,6-G170N, 2008, Chladiarenské návesy

  Bussbygg SCWERINGER SF24/13,6-G170NRok registrácie: 30.05.2008, Výrobca / Karoséria: Schmitz, Typ odpruženia: Air-air, Vehicle's outer dimensions: 13 99 x 2 60 , Vybavenie: Kotúčové brzdy Zadná zvedací plošina Zadné dvere

  Chladiarenské návesy
  2008
  Nórsko, Råde

  24 447 EUR
 • Bussbygg SKAP BUSSBYGG, 2008, Chladiarenské nákladné vozidlá

  Bussbygg SKAP BUSSBYGGClimate control: Refridgerated Freezer , Rok registrácie: 2008

  Chladiarenské nákladné vozidlá
  2008
  Švédsko, EDA CHARLOTTENBERG

  3 997 EUR

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Bussbygg loose superstructure, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Bussbygg loose superstructure na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Bussbygg loose superstructure, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.