Počet inzerátov: 3

Bussbygg transport

Prezrite si Bussbygg transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Bussbygg transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Bussbygg SKAP BUSSBYGG, 2008, Chladiarenské nákladné vozidlá

  Bussbygg SKAP BUSSBYGGClimate control: Refridgerated Freezer , Rok registrácie: 2008

  Chladiarenské nákladné vozidlá
  2008
  Švédsko, EDA CHARLOTTENBERG

  3 972 EUR
 • Bussbygg kjøle og frysehenger med varme, 2005, Ďalšie prívesy

  Bussbygg kjøle og frysehenger med varme

  Ďalšie prívesy
  2005 1
  Nórsko, Drammen

  10 215 EUR
 • Bussbygg SCWERINGER SF24/13,6-G170N, 2008, Chladiarenské návesy

  Bussbygg SCWERINGER SF24/13,6-G170NRok registrácie: 30.05.2008, Výrobca / Karoséria: Schmitz, Typ odpruženia: Air-air, Vehicle's outer dimensions: 13 99 x 2 60 , Vybavenie: Kotúčové brzdy Zadná zvedací plošina Zadné dvere

  Chladiarenské návesy
  2008
  Nórsko, Råde

  23 656 EUR

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Bussbygg transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Bussbygg transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Bussbygg transport, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.