Počet inzerátov: 2

Bruns transport

Prezrite si Bruns transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Bruns transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Bruns N 106 10 m3, 1992, Demontovateľné nákladné vozidlá

  Bruns N 106 10 m3Prevodovka: Sonstige, Max. užitočné zaťaženie: 8840, Hrubá hmotnosť: 18000, Farba: Blau

  Demontovateľné nákladné vozidlá
  1992 150 000 km
  Nemecko

  Ponúknite cenu
 • Bruns SP 1502/20D 20m3, 2016, Obytné kontajnery

  Bruns SP 1502/20D 20m3Container type: Ďalšie kontejnery, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Transportná hmotnosť: 5000

  Obytné kontajnery
  2016
  Holandsko, ANDELST, Nederland

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Bruns transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Bruns transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Bruns transport, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.