Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Bonfiglioli transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Bonfiglioli transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
3 Výsledkov hľadania v "Bonfiglioli transport"
inzeráty/stránka
 • Bonfiglioli 15000-4, 2007, Nakladacie žeriavy

  Bonfiglioli 15000-4Diaľkové ovládanie: No, Vyrobené v štáte: IT

  Nakladacie žeriavy
  2007
  Grécko

  Ponúknite cenu
 • Bonfiglioli P.17000XL/3S, 2007, Nakladacie žeriavy

  Bonfiglioli P.17000XL/3STon meters: 17, Počet nadstavcov hydraulického výložníka: 3, Dosah hydrauliky: 10, Diaľkové ovládanie: No, Vyrobené v štáte: IT

  Nakladacie žeriavy
  2007
  Grécko, Aspropyrgos, Athens

  Ponúknite cenu
 • Bonfiglioli P18000/3, 1989, Nakladacie žeriavy

  Bonfiglioli P18000/3Ton meters: 18, Počet nadstavcov hydraulického výložníka: 3, Dosah hydrauliky: 610, Diaľkové ovládanie: No, Sada hadíc a rúrok: Áno

  Nakladacie žeriavy
  1989
  Taliansko

  4 500 EUR

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Bonfiglioli transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Bonfiglioli transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Bonfiglioli transport, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.