Výsledky vyhľadávania

Prezrite si BMY hasičské vozy a iné vozidlá štátnych a komunálnych služieb z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky BMY hasičské vozy a iné vozidlá štátnych a komunálnych služieb zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz hasičské vozy a iné vozidlá štátnych a komunálnych služieb.
Zobrazujem: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledkov hľadania v "BMY transport"
 • BMY M921A2, 1991, Ťahače

  BMY M921A2Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Výkon motora: , Prevodovka: Automatic, Rozmery predných pneumatík: 14.00R20, Hrubá hmotnosť: Nie

  Ťahače
  1991
  Spojené štáty, Vernal, UT

  9 769 EUR
 • BMY M936A2, 1991, Vyslobodzovacie vozidlá

  BMY M936A2Hrubá hmotnosť: Nie

  Vyslobodzovacie vozidlá
  1991 40 470 km
  Spojené štáty

  18 143 EUR
 • BMY M923A2, 1990, Ďalšie nákladné vozidlá

  BMY M923A2Výkon motora: , Prevodovka: Automatic, Rozmery predných pneumatík: 1400xR20, Hrubá hmotnosť: Nie

  Ďalšie nákladné vozidlá
  1990
  Spojené štáty, Asheville, NC

  11 630 EUR

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii BMY hasičské vozy a iné vozidlá štátnych a komunálnych služieb, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie BMY hasičské vozy a iné vozidlá štátnych a komunálnych služieb na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie BMY hasičské vozy a iné vozidlá štátnych a komunálnych služieb, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.