Výsledky vyhľadávania

Prezrite si BMC autobusy/Diaľkové autobusy z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky BMC autobusy/Diaľkové autobusy zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz autobusy/Diaľkové autobusy.
Zobrazujem: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledkov hľadania v "BMC transport"
 • BMC MIDIBUS, 2008, Minibus

  BMC MIDIBUSRok registrácie: 10/04/2008, Riadenie: Vľavo, Motor: Nissan BD30, Výkon motora: 100, Prevodovka: manualna(6), Počet sedadiel: 18, Počet miest na státie: 10

  Minibus
  2008 283 000 km
  Poľsko, PODANIN

  9 000 EUR
 • BMC Profesional 625, Ďalšie nákladné vozidlá

  BMC Profesional 625Výkon motora: 250.24, Rozmery predných pneumatík: 315/80 R 22 5 , Rozmer zadných pneumatík: 315/80 R 22 5 , Hrubá hmotnosť: 6000

  Ďalšie nákladné vozidlá

  Bosnia-Herzegovina, Posušje

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii BMC autobusy/Diaľkové autobusy, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie BMC autobusy/Diaľkové autobusy na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie BMC autobusy/Diaľkové autobusy, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.