Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 3

  Aspen transport

  Prezrite si Aspen transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Aspen transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Aspen CRANE DOLLY, 1996, Ďalšie prívesy

   Aspen CRANE DOLLY

   Ďalšie prívesy
   1996
   Kanada

   1 933 EUR
  • Aspen B7597S, 1994, Valníkové návesy/Návesy sa sklápacím bočnicami

   Aspen B7597SHrubá hmotnosť: Nie

   Valníkové návesy/Návesy sa sklápacím bočnicami
   1994
   Kanada, GDT Trading Ltd

   Ponúknite cenu
  • Aspen, 1998, Valníkové návesy/Návesy sa sklápacím bočnicami

   AspenHrubá hmotnosť: Nie

   Valníkové návesy/Návesy sa sklápacím bočnicami
   1998
   Kanada, GDT Trading Ltd

   20 708 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Aspen transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Aspen transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Aspen transport, podľa toho čo vás zaujíma.

  Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.