Výsledky vyhľadávania

Prezrite si American LaFrance hasičské vozy a iné vozidlá štátnych a komunálnych služieb z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky American LaFrance hasičské vozy a iné vozidlá štátnych a komunálnych služieb zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz hasičské vozy a iné vozidlá štátnych a komunálnych služieb.
Zobrazujem: 1 - 5 / 5
inzeráty/stránka
5 Výsledkov hľadania v "American LaFrance transport"
 • American LaFrance FAS TAK, 1960, Hasičské vozy

  American LaFrance FAS TAKTyp pohonu: Manuálny, Výkon motora: , Prevodovka: Manual, Rozmery predných pneumatík: 11R 22.5, Hrubá hmotnosť: Nie

  Hasičské vozy
  1960
  Spojené štáty, Auburn, GA

  24 454 EUR
 • American LaFrance CONDOR 830S, 2008, Smetiarske vozidlá

  American LaFrance CONDOR 830SVýkon motora: 350, Rázvor náprav: 210, Hrubá hmotnosť: Nie, Farba: White

  Smetiarske vozidlá
  2008 97 678 km
  Spojené štáty, Truck Site

  Ponúknite cenu
 • American LaFrance condor, 2007, Smetiarske vozidlá

  American LaFrance condor

  Smetiarske vozidlá
  2007 143 171 km
  Spojené štáty, Miami

  45 617 EUR
 • American LaFrance PIONEER, 1977, Hasičské vozy

  American LaFrance PIONEERHrubá hmotnosť: Nie

  Hasičské vozy
  1977
  Spojené štáty, Madera, California

  6 490 EUR
 • American LaFrance CONDOR 830S, 2008, Smetiarske vozidlá

  American LaFrance CONDOR 830SVýkon motora: 350, Rázvor náprav: 210, Hrubá hmotnosť: Nie, Farba: White

  Smetiarske vozidlá
  2008 110 955 km
  Spojené štáty, Truck Site

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii American LaFrance hasičské vozy a iné vozidlá štátnych a komunálnych služieb, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie American LaFrance hasičské vozy a iné vozidlá štátnych a komunálnych služieb na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie American LaFrance hasičské vozy a iné vozidlá štátnych a komunálnych služieb, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.