Počet inzerátov: 2

Achleitner transport

Prezrite si Achleitner transport z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Achleitner transport zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz transport.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Achleitner Rönkszállító, 2006, Prívesy na prepravu dreva

  Achleitner Rönkszállító

  Prívesy na prepravu dreva
  2006
  Maďarsko, Kiskunmajsa

  9 950 EUR
 • Achleitner PL 12/2, 1981, Valníkové návesy/Návesy sa sklápacím bočnicami

  Achleitner PL 12/2Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Stav zadných pneumatík: 80% / 80%% 60% / 60%% , Rok registrácie: 1981, Typ nápravy: 2, Výrobca / Karoséria: Diversen, Max. užitočné zaťaženie: 12000, Hrubá hmotnosť: 16000, Brzdy: drum, Typ odpruženia: Leaf-leaf, Vybavenie: Bubnové brzdy

  Valníkové návesy/Návesy sa sklápacím bočnicami
  1981
  Holandsko, Deventer, Nederland

  4 500 EUR

Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Achleitner transport, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Achleitner transport na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Achleitner transport, podľa toho čo vás zaujíma.

Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.