Titan d.o.o.

Bogoslava Šuleka 19
47000 Karlovac
Chorvátsko
Zobraziť telefónne číslo
wwwwww

Titan d.o.o.: Najnovšie inzeráty

Zastúpené značky

 • PALMS PALMSE TRAILER
 • Uniforest
 • FAE
 • ISOKON OMEF

Popis spoločnosti

V spoločnosti Titan je zákazník na prvom mieste, a preto sa snažíme vyhovieť jeho želaniam a požiadavkám. Vyrovnávaním najlepšej ponuky sa snažíme dosiahnuť pre našich zákazníkov najlepšiu ponuku s najnižšou cenou.

Titan d.o.o. primárne funguje ako jediné autorizované obchodné a servisné stredisko príslušenstva Makita v Karlovackej župe.

Spoločnosť bola založená v roku 2006. v Karlovaci. Jediným zakladateľom a riaditeľom je povolaním elektrikár Sanjin Kosić, ktorý si po mnohých rokoch práce ako manažér veľkoobchodného a maloobchodného predaja profesionálneho náradia a počítačového vybavenia založil vlastnú spoločnosť.

V roku 2007 PSC „Titan“ s ďalším rozšírením základného programu Makita, ktorý je rozpoznateľný ako elektrický a akumulátorový nástroj, kde má najširšie uplatnenie a odpovedá na požiadavky každého profesionála, dopĺňame ponuku benzínovými produktmi, ktoré sú na našom trhu menej známe. , ale so silnými predajnými argumentmi obsahujú benzínové zariadenia „Makita“ motory od renomovaného nemeckého výrobcu „Dolmar“, ktorý prvú motorovú pílu vynašiel už v roku 1927.

Okrem asi 20 modelov motorových píl ponúkame tiež dvojtaktné vyžínače s motorom „Dolmar“ a štvortaktné s motormi „FUJI-ROBIN“, potom samohybné kosačky poháňané motormi „BRIGS-STRATON“, nožnice na živé ploty, vodné čerpadlá atď. Spoločnosť PSC „Titan“ rozširuje svoje podnikanie o ponuky najznámejších svetových značiek profesionálneho náradia a príslušenstva, ako sú: METABO, BOSCH, FLEX, FESTOOL, FEIN, REMS, HEYTEC, MASTER, STARMIX, FIAC, RUPES , STOMER, DECA, TELWIN, SAER, PRAMAC, BGS, BFT atď.

Chceme maximálne zjednodušiť a uľahčiť nákup nového náradia a strojov pre takmer všetky účely a potreby (kompresory, generátory, zváracie stroje, stavebné stroje, vysokozdvižné vozíky atď.), Ako aj príslušenstva a spotrebného materiálu vrátane servisu a opráv.

Investíciami do vzdelávania zákazníkov a používateľov sa spoločnosť PSC „Titan“ snaží získať vedúce postavenie v predaji a údržbe servisného vybavenia a náradia v Karlovackej župe aj v širšom okolí, a preto neustále organizuje vzdelávacie semináre, praktické školenia a stretnutia s koncovými používateľmi. Môžeme hrdo zdôrazniť, že v PSC „Titan“ máme najširšiu ponuku nástrojov „makita“ v Karlovackej župe i mimo nej, takže budúci zákazníci majú pri výbere nástrojov odborné poradenstvo a ponúkajú príležitosť predviesť konkrétny nástroj v najlepšej kvalite. a lepsia volba. zabezpečiť prezentáciu a ukážku celého programu „makita“ a na mieste používateľa po predchádzajúcej dohode, na čo používame špeciálne demo vozidlo vybavené takmer všetkým náradím z programu „makita“. Titan d.o.o. je veľkoobchod a maloobchod, takže dokážeme pozitívne reagovať na akékoľvek otázky, ktoré trh požaduje.

Spoločnosť PSC „Titan“ rozšírila svoje podnikanie na výrobný program talianskej spoločnosti „BFT“, v rámci ktorej ponúka na trhu predaj, servis a inštaláciu automatizácie BFT pre garážové a záhradné brány. BFT je dynamická spoločnosť zameraná na budúcnosť, ktorá študuje a realizuje inovatívne a inteligentné riešenia pre všetky vaše potreby automatizácie: od domácnosti po kancelárie alebo priemyselné závody.

Často máme príležitostné špeciálne zľavy na platby v hotovosti alebo na proforma faktúry, ako aj na kartové obchody, kde sme zmluvne viazaní na všetky väčšie domy.

Sme schopní ponúknuť požičanie kariet všetkým popredným bankám a kartovým spoločnostiam:

Erste banka 2-12 splátok, Karlovačka banka 2-12 splátok, Raiffeisen banka 2-36 splátok, Privredna banka 2-10 splátok, Zagrebačka banka 2-12 splátok, Diners Club 2-12 a 13-60 splátok, AMEX 2-6 a 13-60 splátok, karta ZABA Master Card 2-24 splátok, VISA Electron.

Príďte do PSC „Titan“ a poskytnite nám vašu dôveru. Oplatíme vám to tým, že vám ponúkneme najkvalitnejšie náradie, vybavenie, príslušenstvo a servis za najvýhodnejších podmienok.

„TITAN JE VEĽMI DÔLEŽITÝ PRE KAŽDÉHO MAJSTRA“

Inzeráty Titan d.o.o. na stránke Mascus

  Nájsť cestu k Titan d.o.o.

  Odoslať správu pre Titan d.o.o.

  Kľúčové slová

  • šumarske prikolice i dizalice
  • traktorske prikolice
  • Palms Fae Uniforest Omef
  • Palmse Trailer Isokon
  • šumarstvo šumarska oprema
  • gozdarstvo prikolice oprema
  • šumarske prikolice dizalice
  • forestry trailers and cranes
  • forestry forestry equipment
  • Forstanhänger Kräne Ausrüstu

  Toto je stránka spoločnosti Titan d.o.o. nachádzajúce sa v Chorvátsko, Karlovačka županija, Karlovac.

  Titan d.o.o. zastupuje značky: PALMS PALMSE TRAILER, Uniforest, FAE, ISOKON OMEF.

  Firma sa špecializuje na šumarske prikolice i dizalice, traktorske prikolice, Palms Fae Uniforest Omef, Palmse Trailer Isokon, šumarstvo šumarska oprema, gozdarstvo prikolice oprema, šumarske prikolice dizalice, forestry trailers and cranes, forestry forestry equipment, Forstanhänger Kräne Ausrüstu.