Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Warzee betonárske stroje a zariadenia z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Warzee betonárske stroje a zariadenia zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz betonárske stroje a zariadenia.
Zobrazujem: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledkov hľadania v "Warzee stavebníctvo"
 • Warzee Centrale à béton, 2015, Dávkovače betónu

  Warzee Centrale à bétonObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Vyrobené v štáte: BE

  Dávkovače betónu
  2015
  Belgicko

  Ponúknite cenu
 • Warzee BB1510, 2013, Lopaty

  Warzee BB1510Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Vhodné pre nasledovné stroje: volume: 1500 litre weight: 1700kg quick coupler CW30 for stabilisé beton kalk

  Lopaty
  2013
  Belgicko

  6 250 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Warzee betonárske stroje a zariadenia, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Warzee betonárske stroje a zariadenia, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Warzee betonárske stroje a zariadenia, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.