Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Vila stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Vila stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
2 Výsledkov hľadania v "Vila stavebníctvo"
inzeráty/stránka
 • Vila 2470 Nivelaura, 2011, Pluhy

  Vila 2470 NivelauraObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Označené CE: Áno, Transportná hmotnosť: 475

  Pluhy
  2011
  Fínsko, Vantaa, Lamminsuontie 1

  2 500 EUR
 • Vila KERÄÄVÄ HARJALAITE, 2013, Iné

  Vila KERÄÄVÄ HARJALAITEPosledná revízia: Accessories, : OtherInformation

  Iné
  2013
  Fínsko, TAMPERE

  5 000 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Vila stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Vila stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Vila stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.