Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Vac-Tron stavebníctvo - Ďalšie z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Vac-Tron stavebníctvo - Ďalšie zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo - Ďalšie.
Zobrazujem: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledkov hľadania v "Vac-Tron stavebníctvo"
 • Vac-Tron PMD-500GT, 1999, Iné

  Vac-Tron PMD-500GT

  Iné
  1999
  Mexico, MAQUINARIA WIEBE KM 24 SA DE CV

  12 698 EUR
 • Vac-Tron AIR555SDT Vacuum Excavator, 2011, Špeciálne bagre

  Vac-Tron AIR555SDT Vacuum ExcavatorMotor: Yanmar Diesel, Hrubá hmotnosť: 2766.91, Výkon motora: 83, Vyrobené v štáte: US

  Špeciálne bagre
  2011 404 h
  Spojené štáty, Little Rock, AR

  58 315 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Vac-Tron stavebníctvo - Ďalšie, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Vac-Tron stavebníctvo - Ďalšie, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Vac-Tron stavebníctvo - Ďalšie, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.