Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Untha stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Untha stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky.
Zobrazujem: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledkov hľadania v "Untha stavebníctvo"
 • Untha RS50 (RPM1006), 2006, Drviče odpadu

  Untha RS50 (RPM1006)Označené CE: Áno, Posledná revízia: Factory Recondit, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Servisná knižka: Áno, Hrubá hmotnosť: 4000

  Drviče odpadu
  2006
  Spojené kráľovstvo, Boroughbridge

  55 434 EUR
 • Untha RS40 i kroghejsramme, 2008, Drviče odpadu

  Untha RS40 i kroghejsrammePracovná šírka: Nie

  Drviče odpadu
  2008
  Dánsko

  Ponúknite cenu
 • Untha RS 40 4S, 1993, Iné

  Untha RS 40 4S

  Iné
  1993
  Dánsko

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Untha stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Untha stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Untha stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.