Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Turbosol betonárske stroje a zariadenia z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Turbosol betonárske stroje a zariadenia zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz betonárske stroje a zariadenia.
Zobrazujem: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledkov hľadania v "Turbosol stavebníctvo"
 • Turbosol Intonacatrice Miniavant, 2009, Betónové čerpadlá

  Turbosol Intonacatrice Miniavant

  Betónové čerpadlá
  2009
  Taliansko

  5 450 EUR
 • Turbosol PRO H DM, 2002, Betónové čerpadlá

  Turbosol PRO H DMOznačené CE: Áno, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Druh pohybu: Mobilný, Druh čerpadla: Naftový

  Betónové čerpadlá
  2002
  Švédsko

  11 570 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Turbosol betonárske stroje a zariadenia, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Turbosol betonárske stroje a zariadenia, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Turbosol betonárske stroje a zariadenia, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.