Počet inzerátov: 1

Top-Agro stavebníctvo

Prezrite si Top-Agro stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Top-Agro stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Top-Agro concret mixer,Míchačka na beton, 2017, Stavebné miešačky

  Top-Agro concret mixer,Míchačka na betonOznačené CE: Áno, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Vyrobené v štáte: PL, Dodacie podmienky: EXW

  Stavebné miešačky
  2017
  Poľsko, 59-900 Zgorzelec

  1 700 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Top-Agro stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Top-Agro stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Top-Agro stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.