Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Terex Genie teleskopické manipulátory z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Terex Genie teleskopické manipulátory zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz teleskopické manipulátory.
Zobrazujem: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledkov hľadania v "Terex Genie stavebníctvo"
 • Terex Genie TEREX GENIE, 2012, Kĺbové plošiny

  Terex Genie TEREX GENIE

  Kĺbové plošiny
  2012
  Nemecko

  Ponúknite cenu
 • Terex Genie GTH 4514, 2008, Teleskopické manipulátory

  Terex Genie GTH 4514

  Teleskopické manipulátory
  2008
  Nemecko

  Ponúknite cenu
 • Terex Genie 3517, 2001, Teleskopické manipulátory

  Terex Genie 3517Typ pohonu: Naftový, Druh náhonu: 4x4, Označené CE: Áno, Typ kabíny: Uzatvorená kabína, Vyrobené v štáte: IT

  Teleskopické manipulátory
  2001 3370 h
  Dánsko

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Terex Genie teleskopické manipulátory, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Terex Genie teleskopické manipulátory, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Terex Genie teleskopické manipulátory, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.