Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Stronga stroje a zariadenia pre hlbinnú ťažbu z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Stronga stroje a zariadenia pre hlbinnú ťažbu zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stroje a zariadenia pre hlbinnú ťažbu.
  Zobrazujem: 1 - 1 / 1
  inzeráty/stránka
  1 Výsledkov hľadania v "Stronga stavebníctvo"
  • Stronga BL 750 2 WT, 2015, Podzemné nákladné vozidlá

   Stronga BL 750 2 WTStav predných pneumatík: 95%, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Hrubá hmotnosť: 24, Maximálny objem nákladu: 40, Max. menovitá hmotnosť: 40

   Podzemné nákladné vozidlá
   2015
   Nemecko, 24589 Ellerdorf

   37 500 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Stronga stroje a zariadenia pre hlbinnú ťažbu, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Stronga stroje a zariadenia pre hlbinnú ťažbu, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Stronga stroje a zariadenia pre hlbinnú ťažbu, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.