Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Strautmann stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Strautmann stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky.
Zobrazujem: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledkov hľadania v "Strautmann stavebníctvo"
 • Strautmann PP1207 Vertical Baler, 2000, Priemyselné lisy

  Strautmann PP1207 Vertical BalerOznačené CE: Áno, Posledná revízia: 12.2015, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5

  Priemyselné lisy
  2000
  Poľsko

  3 893 EUR
 • Strautmann 0, 2002, Podzemné nákladné vozidlá

  Strautmann 0Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Podzemné nákladné vozidlá
  2002
  Nemecko, 33397 Rietberg

  17 000 EUR
 • Strautmann PP 1208, 2000, Priemyselné lisy

  Strautmann PP 1208

  Priemyselné lisy
  2000
  Holandsko, WILP

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Strautmann stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Strautmann stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Strautmann stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.