Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Somero stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Somero stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
2 Výsledkov hľadania v "Somero stavebníctvo"
inzeráty/stránka
 • Somero Copperhead, 2003, Iné

  Somero CopperheadMotor: Honda GX 390

  Iné
  2003
  Spojené štáty, Bend, OR

  16 358 EUR
 • Somero STS-132 Topping Spreader, 2007, Výložníky betónu

  Somero STS-132 Topping SpreaderObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Motor: Deutz F4M101F

  Výložníky betónu
  2007 14 h
  Bielorusko

  89 000 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Somero stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Somero stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Somero stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.