Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Snowek stavebníctvo

  Prezrite si Snowek stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Snowek stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Snowek N360 käyttämätön nivelaura, 2014, Pluhy

   Snowek N360 käyttämätön nivelauraVhodné pre nasledovné stroje: BM-kiinnikkeellisiin koneisiin, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Označené CE: Áno

   Pluhy
   2014
   Fínsko

   8 800 EUR
  • Snowek H 180 Harjakauha, Pluhy

   Snowek H 180 HarjakauhaOznačené CE: Áno, Certifikácia: CE

   Pluhy

   Fínsko, Tuuri

   5 400 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Snowek stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Snowek stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Snowek stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.