Počet inzerátov: 2

Snorkelift stavebníctvo

Prezrite si Snorkelift stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Snorkelift stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Snorkelift ( new Price ) AB85-RJ - CU, 2007, Kĺbové plošiny

  Snorkelift ( new Price ) AB85-RJ - CUDruh náhonu: 4 WD

  Kĺbové plošiny
  2007 2215 h
  Dánsko, Taastrup Denmark

  34 292 EUR
 • Snorkelift T-B42P, 1990, Kĺbové plošiny

  Snorkelift T-B42PTyp pohonu: Manuálny, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Zdvíhacia kapacita: Nie, Výška zdvihu: Nie

  Kĺbové plošiny
  1990
  Spojené štáty, West Stockbridge, MA

  4 917 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Snorkelift stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Snorkelift stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Snorkelift stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.