Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Scanvogn stavebníctvo

  Prezrite si Scanvogn stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Scanvogn stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Scanvogn Badmobil, 2005, Iné

   Scanvogn BadmobilOznačené EP: Áno, Posledná revízia: 27.04.2015, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Servisná knižka: Áno, Hrubá hmotnosť: 650, Označené CE: Áno, Vyrobené v štáte: DK

   Iné
   2005
   Dánsko, Svendborg

   4 029 EUR
  • Scanvogn, Iné

   Scanvogn

   Iné

   Dánsko

   Ponúknite cenu

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Scanvogn stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Scanvogn stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Scanvogn stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.