Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Rovatti stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Rovatti stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
2 Výsledkov hľadania v "Rovatti stavebníctvo"
inzeráty/stránka
 • Rovatti T2-85, Ďalšie komponenty

  Rovatti T2-85Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

  Ďalšie komponenty

  Dánsko, Egtved

  1 076 EUR
 • Rovatti Pompe T2801 Irrigation Pump, 2007, Vodné čerpadlá

  Rovatti Pompe T2801 Irrigation PumpObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Motor: Fiat 4 Cyl.

  Vodné čerpadlá
  2007
  Spojené štáty, Shallotte, NC

  7 945 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Rovatti stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Rovatti stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Rovatti stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.