Počet inzerátov: 1

Rotochopper stavebníctvo

Prezrite si Rotochopper stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Rotochopper stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Rotochopper B66, 2010, Drviče odpadu

  Rotochopper B66Označené CE: Áno, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Hrubá hmotnosť: 31000

  Drviče odpadu
  2010 2000 h
  Holandsko, Antwerp seaport

  249 000 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Rotochopper stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Rotochopper stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Rotochopper stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.