Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Rote stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Rote stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
  2 Výsledkov hľadania v "Rote stavebníctvo"
  inzeráty/stránka
  • Rote 160 SIVUHARJALLA, 2002, Zametacie kefy

   Rote 160 SIVUHARJALLA

   Zametacie kefy
   2002
   Fínsko, Kuopio, Konekeskus

   2 338 EUR
  • Rote Levenevä Aura 2.5m-4.0m, Pluhy

   Rote Levenevä Aura 2.5m-4.0mVhodné pre nasledovné stroje: Volvo adapteri pyöräkuormaajaan , Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

   Pluhy

   Fínsko, Oulu

   4 000 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Rote stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Rote stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Rote stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.