Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Rohr stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Rohr stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
2 Výsledkov hľadania v "Rohr stavebníctvo"
inzeráty/stránka
 • Rohr KS160/LINTHE E-2S, 1998, Pracovné lode/bagre

  Rohr KS160/LINTHE E-2SObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Výkon motora: 149.558

  Pracovné lode/bagre
  1998
  Poľsko

  348 726 EUR
 • Rohr Floating dredger multibucket KS160, 2010, Obojživelná rýpadlá

  Rohr Floating dredger multibucket KS160Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Výkon motora: 148

  Obojživelná rýpadlá
  2010
  Poľsko, Kraków

  175 533 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Rohr stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Rohr stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Rohr stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.