Počet inzerátov: 2

Riko stavebníctvo

Prezrite si Riko stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Riko stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Riko ORANGE PEEL GRAPPLE POLYP-3M 250 l, 2017, Drapáky

  Riko ORANGE PEEL GRAPPLE POLYP-3M 250 lObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Prevádzkový tlak: 160, Rezný výkon: 10, Transportná hmotnosť: 285, Vyrobené v štáte: SI

  Drapáky
  2017
  Slovinsko, RIBNICA

  3 680 EUR
 • Riko TN-500 LOADER, 1991, Iné

  Riko TN-500 LOADER

  Iné
  1991
  Spojené kráľovstvo

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Riko stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Riko stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Riko stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.