Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Praga stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Praga stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
2 Výsledkov hľadania v "Praga stavebníctvo"
inzeráty/stránka
 • Praga LIAZ S706, Iné

  Praga LIAZ S706

  Iné

  Česká republika

  252 EUR
 • Praga AD080 CKD 6x6, 1987, Univerzálne terénne žeriavy

  Praga AD080 CKD 6x6Zdvíhacia kapacita: 8000, Zdvíhacia kapacita: 8, Dĺžka výložníka žeriavu: 6000, Pôvodná farba: szaro pomarańczowy, Značka pneumatík: mitas, Vyrobené v štáte: CZ

  Univerzálne terénne žeriavy
  1987 18000 h
  Česká republika, Mlada Bolesłav

  3 979 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Praga stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Praga stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Praga stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.