Počet inzerátov: 3

Použité zariadenie na hlbinné vŕtanie ropy a plynu

Nižšie nájdete výpis použitých stavebných strojov kategórie zariadenie na hlbinné vŕtanie ropy a plynu. Ku spresnenie vyhľadávacích kritérií v kategórii zariadenie na hlbinné vŕtanie ropy a plynu, alebo pre nájdenie iného použitého vybavenia pre stavebné práce, použite prosím tlačidlo "Nové vyhľadávanie".

Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Other Lot de forage, Zariadenie na hlbinné vŕtanie ropy a plynuOther Lot de forage

  Zariadenie na hlbinné vŕtanie ropy a plynu

  Francúzsko
  7d

  21 900 EUR
 • Morooka DR03 / DR04 / DR05, 2013, Zariadenie na hlbinné vŕtanie ropy a plynuMorooka DR03 / DR04 / DR05Transportná hmotnosť: 11000, Transportné rozmery (DxŠxV): 6.7X2.1X3.1, Značka pneumatík: morooka track

  Zariadenie na hlbinné vŕtanie ropy a plynu
  2013
  Kanada, Calgary Ab

  126 433 EUR
 • Caterpillar D 379 B, Zariadenie na hlbinné vŕtanie ropy a plynuCaterpillar D 379 B

  Zariadenie na hlbinné vŕtanie ropy a plynu

  Spojené štáty, OKC, OK

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie zariadenie na hlbinné vŕtanie ropy a plynu, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie zariadenie na hlbinné vŕtanie ropy a plynu, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie zariadenie na hlbinné vŕtanie ropy a plynu, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.