Počet inzerátov: 2

Použité zariadenia na skladovanie a dodávanie plynu

Nižšie nájdete výpis použitých stavebných strojov kategórie zariadenia na skladovanie a dodávanie plynu. Ku spresnenie vyhľadávacích kritérií v kategórii zariadenia na skladovanie a dodávanie plynu, alebo pre nájdenie iného použitého vybavenia pre stavebné práce, použite prosím tlačidlo "Nové vyhľadávanie".

Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • LPG FILLING STATION 6.400 LITER, Zariadenia na skladovanie a dodávanie plynuLPG FILLING STATION 6.400 LITER

  Zariadenia na skladovanie a dodávanie plynu

  Holandsko, Heiloo, Nederland

  Ponúknite cenu
 • , Zariadenia na skladovanie a dodávanie plynuPosledná revízia: 26 3 2016, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Transportná hmotnosť: 1600, Stav predných pneumatík: 100%, Stav zadných pneumatík: 100%, Vyrobené v štáte: PW

  Zariadenia na skladovanie a dodávanie plynu

  Spojené kráľovstvo

  1 351 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie zariadenia na skladovanie a dodávanie plynu, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie zariadenia na skladovanie a dodávanie plynu, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie zariadenia na skladovanie a dodávanie plynu, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.