Počet inzerátov: 2

PMC stavebníctvo

Prezrite si PMC stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky PMC stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • PMC 36X60, 2004, Dopravníky

  PMC 36X60

  Dopravníky
  2004 10 h
  Spojené štáty, Colorado

  12 784 EUR
 • PMC Routakoukku, 2016, Ďalšie komponenty

  PMC RoutakoukkuObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Vhodné pre nasledovné stroje: NTP20, Označené CE: Áno

  Ďalšie komponenty
  2016
  Fínsko, LIETO

  1 800 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie PMC stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie PMC stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie PMC stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.