Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Pinguely stavebníctvo

  Prezrite si Pinguely stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Pinguely stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Pinguely TTR180, 1990, Žeriavy pre ťažký terén

   Pinguely TTR180Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Hrubá hmotnosť: 17500, Zdvíhacia kapacita: 18000, Označené CE: Áno

   Žeriavy pre ťažký terén
   1990
   Maďarsko
   7d

   25 500 EUR
  • Pinguely TLM-286-X, 1987, Žeriavy pre ťažký terén

   Pinguely TLM-286-XHrubá hmotnosť: 27875, Pohon žeriavu: DEUTZ

   Žeriavy pre ťažký terén
   1987 12 619 h
   Francúzsko

   Ponúknite cenu

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Pinguely stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Pinguely stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Pinguely stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.