Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Pilot Crushtec stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Pilot Crushtec stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky.
Zobrazujem: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledkov hľadania v "Pilot Crushtec stavebníctvo"
 • Pilot Crushtec AC210, 2009, Drvičky

  Pilot Crushtec AC210Hrubá hmotnosť: 29000, Druh pohybu: Mobilný, Označené CE: Áno, Stupeň drvenia: Terciárny, Typ drviča: Kužeľový drvič, Motor: CAT C13 - 317 Kw, Screen size (m): 0/150, Transportné rozmery (DxŠxV): 11 5 X 2 8 X 3 37

  Drvičky
  2009 2500 h
  Francúzsko, 26 VALENCE

  180 000 EUR
 • Pilot Crushtec Rubble Buster RSC0605, 2002, Drvičky

  Pilot Crushtec Rubble Buster RSC0605

  Drvičky
  2002
  Spojené kráľovstvo

  28 229 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Pilot Crushtec stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Pilot Crushtec stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Pilot Crushtec stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.