Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Phoenix stavebníctvo

  Prezrite si Phoenix stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Phoenix stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Phoenix E27-48DFH, Nožnicové zdvíhacie plošiny

   Phoenix E27-48DFHZdvíhacia kapacita: 1e+006

   Nožnicové zdvíhacie plošiny

   Spojené štáty, Bardstown, Kentucky

   4 488 EUR
  • Phoenix Chip Spreader Mk7, 1994, Finišéry

   Phoenix Chip Spreader Mk7Hrubá hmotnosť: 9.2, Typ kabíny: Uzatvorená kabína, Motor: Ford 6cyl diesel, Carrier type: Kolesový

   Finišéry
   1994 6 100 h
   Spojené kráľovstvo

   45 269 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Phoenix stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Phoenix stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Phoenix stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.