Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Parka nakladače z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Parka nakladače zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz nakladače.
  Zobrazujem: 1 - 1 / 1
  inzeráty/stránka
  1 Výsledkov hľadania v "Parka stavebníctvo"
  • Parka 854, 1969, Kolesové nakladače

   Parka 854Hrubá hmotnosť: 10500, Typ karosérie: Kĺbový, Typ kabíny: Uzatvorená kabína, Motor: Scania D 8, Výkon motora: 150, Maximálna rýchlosť: 30, Pôvodná farba: Ja

   Kolesové nakladače
   1969
   Švédsko

   7 889 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Parka nakladače, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Parka nakladače, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Parka nakladače, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.