Počet inzerátov: 2

Midi stavebníctvo

Prezrite si Midi stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Midi stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Midi, Drapáky

  MidiVhodné pre nasledovné stroje: graafmachine

  Drapáky

  Holandsko, Voorst, Nederland

  Ponúknite cenu
 • Midi 12.8/12.12, 2015, Rychlostavitelné žeriavy

  Midi 12.8/12.12Zdvíhacia kapacita: 4x4 / x 2 (voliteľne), Maximálna nosnosť na konci výložníka: 400, Dĺžka výložníka žeriavu: 4x4 / x 2 (voliteľne), Výška zdvihu: 4x4 / x 2 (voliteľne), Carrier type: Kolesový

  Rychlostavitelné žeriavy
  2015
  Francúzsko

  37 500 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Midi stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Midi stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Midi stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.