Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Mayco betonárske stroje a zariadenia z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Mayco betonárske stroje a zariadenia zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz betonárske stroje a zariadenia.
Zobrazujem: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledkov hľadania v "Mayco stavebníctvo"
 • Mayco LS-300, 2009, Betónové čerpadlá

  Mayco LS-300Označené EP: Áno, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Stav zadných pneumatík: 100%, Druh čerpadla: Naftový, Výkon čerpadla: 48

  Betónové čerpadlá
  2009 107 h
  Poľsko, Belarus

  25 000 EUR
 • Mayco C30HD, 1998, Vodné čerpadlá

  Mayco C30HDObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Motor: Wisconsin C30HD

  Vodné čerpadlá
  1998
  Spojené štáty, La Habra, CA

  7 336 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Mayco betonárske stroje a zariadenia, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Mayco betonárske stroje a zariadenia, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Mayco betonárske stroje a zariadenia, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.