Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  LM Trac stavebníctvo

  Prezrite si LM Trac stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky LM Trac stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • LM Trac 486, 2010, Šmykom riadené nakladače

   LM Trac 486Výkon motora: 70, Maximálna rýchlosť: 30, Výkon pomocnej hydrauliky: 120, Klimatizácia: Áno, Vyrobené v štáte: FI

   Šmykom riadené nakladače
   2010
   Švédsko, Ängelholm

   60 509 EUR
  • LM Trac 485, 2002, Nosiče náradia

   LM Trac 485Výkon motora: 59.8234

   Nosiče náradia
   2002 7 400 h
   Švédsko, Gävle

   Ponúknite cenu

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie LM Trac stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie LM Trac stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie LM Trac stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.