Počet inzerátov: 2

Litostroj stavebníctvo

Prezrite si Litostroj stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Litostroj stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Litostroj V7,5-ds, 1978, Teleskopické manipulátory

  Litostroj V7,5-dsStav zadných pneumatík: 80%, Stav predných pneumatík: 80%, Hrubá hmotnosť: 10400, Výška zdvihu: 0.4, Motor: DEUTZ, Výkon motora: 74.8

  Teleskopické manipulátory
  1978
  Chorvátsko, Karlovac

  Ponúknite cenu
 • Litostroj V2-D, 1966, Teleskopické manipulátory

  Litostroj V2-DStav zadných pneumatík: 100%, Stav predných pneumatík: 100%, Hrubá hmotnosť: 3230, Výška zdvihu: 0.3

  Teleskopické manipulátory
  1966
  Chorvátsko, Karlovac

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Litostroj stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Litostroj stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Litostroj stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.