Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Landini stavebníctvo

  Prezrite si Landini stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Landini stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Landini 65, Ďalšie komponenty

   Landini 65Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

   Ďalšie komponenty

   Dánsko, Toftlund

   1 141 EUR
  • Landini CV5/A, Vodné čerpadlá

   Landini CV5/AObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Druh čerpadla: Naftový, Informácie o čerpadle: Toepassingsgebied: grondverzet Toepassingsmateriaal: water Brandstofsoort: Diesel

   Vodné čerpadlá

   Holandsko, Nieuwerkerk aan den IJssel, Nederland

   Ponúknite cenu

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Landini stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Landini stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Landini stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.