Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 1

  Kranman stavebníctvo

  Prezrite si Kranman stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Kranman stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Kranman Bio-cut 250G, 2014, Ďalšie komponenty

   Kranman Bio-cut 250GObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Vhodné pre nasledovné stroje: Grävare 3 5-10 ton , Označené CE: Áno, Prevádzkový tlak: 180, Transportná hmotnosť: 225, Vyrobené v štáte: SE

   Ďalšie komponenty
   2014
   Švédsko, Anderstorp

   3 030 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Kranman stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Kranman stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Kranman stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.