Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Komac príslušenstvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Komac príslušenstvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz príslušenstvo.
Zobrazujem: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledkov hľadania v "Komac stavebníctvo"
 • Komac TB029-2380 Schudbak, 2008, Lopaty

  Komac TB029-2380 SchudbakObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Vhodné pre nasledovné stroje: lader, Obsah lopaty: 1.4, Transportná hmotnosť: 850

  Lopaty
  2008
  Holandsko, Vessem

  5 000 EUR
 • Komac KB 250S, 2007, Ďalšie komponenty

  Komac KB 250S

  Ďalšie komponenty
  2007
  Nórsko, Nordland

  3 320 EUR
 • Komac TOR13S, Búracie kladivá / Zbíjačky

  Komac TOR13S

  Búracie kladivá / Zbíjačky

  Spojené kráľovstvo

  8 642 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Komac príslušenstvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Komac príslušenstvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Komac príslušenstvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.