Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 1

  Koch stavebníctvo

  Prezrite si Koch stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Koch stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Koch KOMATSU PC 240CRAWLER EXCAVATOR, 2015, Pásové rýpadlá

   Koch KOMATSU PC 240CRAWLER EXCAVATORMotor: KOMATSU, Hrubá hmotnosť: 20000, Označené EP: Áno, Označené CE: Áno, Obsah lopaty: 800000, Vyrobené v štáte: JP, Dodacie podmienky: CIP

   Pásové rýpadlá
   2015 1 200 h
   Čína, SHANGHAI

   45 071 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Koch stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Koch stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Koch stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.