Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  James stavebníctvo

  Prezrite si James stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky James stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • James 92 MPC, Podvozok

   James 92 MPCObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Vyrobené v štáte: FI, Dodacie podmienky: EXW

   Podvozok

   Fínsko

   550 EUR
  • James 81C YHDISTELMÄKONE, 1983, Rýpadlo-nakladače

   James 81C YHDISTELMÄKONEDruh náhonu: 2 WD

   Rýpadlo-nakladače
   1983 4 580 h
   Fínsko, Kärsämäki

   9 900 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie James stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie James stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie James stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.