Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Italmec stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Italmec stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
  2 Výsledkov hľadania v "Italmec stavebníctvo"
  inzeráty/stránka
  • Italmec JIB 38.18, 1991, Autoplošiny

   Italmec JIB 38.18

   Autoplošiny
   1991 7000 h
   Taliansko

   Ponúknite cenu
  • Italmec Jib 42 N, 2001, Autoplošiny

   Italmec Jib 42 NPracovná výška: 4200, Typ pohonu: Naftový, Typ ramena: Kĺbové, Max vodorovný dosah: 2400, Pôvodná farba: Giallo

   Autoplošiny
   2001 12000 h
   Taliansko, Via Ugo La Malfa, 31

   41 800 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Italmec stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Italmec stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Italmec stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.