Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Ipro stavebníctvo

  Prezrite si Ipro stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Ipro stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Ipro ALPHA 95, 1999, Iné

   Ipro ALPHA 95

   Iné
   1999
   Dánsko

   Ponúknite cenu
  • Ipro paving machine, Manipulačné a ukladacie zariadenia

   Ipro paving machinePosledná revízia: 2017, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Vyrobené v štáte: NL

   Manipulačné a ukladacie zariadenia

   Holandsko, Hurdegaryp

   4 500 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Ipro stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Ipro stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Ipro stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.