Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Insley stavebníctvo

  Prezrite si Insley stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Insley stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Insley 2000, Lopaty

   Insley 2000Vhodné pre nasledovné stroje: Insley 2000

   Lopaty

   Kanada, London, Ontario

   1 640 EUR
  • Insley H5090C, 1966, Pásové rýpadlá

   Insley H5090CStav predných pneumatík: 20 %%, Posledná revízia: ?, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Motor: Scania, Hrubá hmotnosť: 15000, Vyrobené v štáte: US

   Pásové rýpadlá
   1966
   Švédsko, Karlstad/Väse

   7 627 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Insley stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Insley stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Insley stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.