Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Hopper stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Hopper stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky.
Zobrazujem: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledkov hľadania v "Hopper stavebníctvo"
 • Hopper feeder mobile mini diesel engine jaw crushing and, 2016, Linky na spracovanie kameniva

  Hopper feeder mobile mini diesel engine jaw crushing andOznačené EP: Áno, Posledná revízia: ISO CE BV , Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 0, Servisná knižka: Áno, Označené CE: Áno, Hrubá hmotnosť: 7500, Stupeň drvenia: Primárne, Typ drviča: Čeľusťový drvič, Druh pohybu: Mobilný, Emisná trieda: Stupeň V, Motor: 37hp, Screen size (m): 0-6 6-12 12-22 , Výstupná kapacita (t/h): 20, Vstupná kusovost: 210

  Linky na spracovanie kameniva
  2016
  Čína, shandong, china

  17 158 EUR
 • Hopper feeder, 2011, Dávkovače, podavače

  Hopper feeder

  Dávkovače, podavače
  2011
  Spojené kráľovstvo

  11 000 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Hopper stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Hopper stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Hopper stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.