Počet inzerátov: 2

Hoffmann stavebníctvo

Prezrite si Hoffmann stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Hoffmann stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Hoffmann LEDK 18.0, 1996, Podzemné nákladné vozidlá

  Hoffmann LEDK 18.0Stav predných pneumatík: 50%, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Hrubá hmotnosť: 18000

  Podzemné nákladné vozidlá
  1996
  Nemecko, BITTE FRAGEN SIE UNS

  11 900 EUR
 • Hoffmann 25KVA Generator 25kva generator, 2010, Naftové generátory

  Hoffmann 25KVA Generator 25kva generator

  Naftové generátory
  2010
  Južna Afrika, STANGER

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Hoffmann stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Hoffmann stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Hoffmann stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.