Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Hilken stroje a zariadenia pre hlbinnú ťažbu z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Hilken stroje a zariadenia pre hlbinnú ťažbu zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stroje a zariadenia pre hlbinnú ťažbu.
Zobrazujem: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledkov hľadania v "Hilken stavebníctvo"
 • Hilken Tridem 34 t, 2010, Podzemné nákladné vozidlá

  Hilken Tridem 34 tStav predných pneumatík: 50%, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Podzemné nákladné vozidlá
  2010
  Nemecko, BITTE FRAGEN SIE UNS!

  43 500 EUR
 • Hilken HI 22000 MK, 2014, Podzemné nákladné vozidlá

  Hilken HI 22000 MKStav predných pneumatík: 40%, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Stav zadných pneumatík: 40%, Hrubá hmotnosť: 22000

  Podzemné nákladné vozidlá
  2014
  Nemecko, Kunde

  24 990 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Hilken stroje a zariadenia pre hlbinnú ťažbu, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Hilken stroje a zariadenia pre hlbinnú ťažbu, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Hilken stroje a zariadenia pre hlbinnú ťažbu, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.